Holding Şirketleri

CNR Holding Bünyesinde yer alan Tüm Şirketler

Fuarcılığın ülkemizde modern bir kimlik kazanması ve küresel vizyonda söz sahibi olması amacıyla 1985 yılından bu yana fuarcılık alanında hizmet veriyoruz.

Türkiye'nin iç ve dış ticaretinin artırılması amacıyla 50'ın üzerinde sektörün temsilcilerini hedef pazar alıcılarıyla buluşturduğumuz fuarlarımız, her yıl binlerce katılımcıyı yüzbinlerce ziyaretçi ile bir araya getirmektedir.

150.000 m² kapalı ve 120.000m² açık alanı ve 8 salonuyla iş dünyasının tercihi CNREXPO, uluslararası standartlarda, fuarcılığın dünya normlarına uygun olarak tüm sektörlere hizmet veriyor.

Evteks, Avrasya Boat Show, AYMOD, AYSAF, EDT EXPO gibi kendi kulvarlarında dünyaca ünlü fuarların adresi konumundaki CNREXPO dünyasının yeniliklerini siz de keşfedin!

Web Sitesi

Pek çok alanda yenilikçi projeler üreten CNR Ekspo Fuarcılık A.Ş. sağlık, ulaşım ve doğal taş gibi sektörlerde fuar organizasyonları düzenlemekte, sektör ekonomilerine maksimum katkı sağlamayı temel hedef olarak görmektedir.

Web Sitesi

Ulusal ve uluslararası arenada büyük ses getiren fuarların organizatörü olan İstanbul Fuarcılık A.Ş. mobilya, ev dışı tüketim, ev tekstili, tekstil, otomotiv ve enerji gibi lokomotif sektörlerde binlerce katılımcı firmayı hedef pazarların alıcı gruplarıyla buluşturmaktadır.

Web Sitesi

1993 yılında kurulan Forum Fuarcılık ve Geliştirme A.Ş., Türkiye’nin yapısal ve ekonomik dönüşüm içinde bulunduğu süreçteki gereksinimlerini doğru olarak saptayarak misyonunu oluşturdu.

Web Sitesi

Sanayi, ofis mobilyaları, perakendecilik, lojistik ve emlak sektörlerini de içeren çeşitli kulvarlarda ihtisas fuarları organize eden Sine Fuarcılık A.Ş. Türkiye ekonomisini doğrudan ilgilendiren sektörel fuarcılığın ülkemizdeki en önemli temsilcisidir.

Web Sitesi

Ayakkabı, ayakkabı yan sanayisi, deri ve denizcilik sektörleriyle ilgili ihtisas fuarlarının mimarı konumundaki Pozitif Fuarcılık A.Ş., ulusal ve uluslararası kulvarlarda yankı uyandıran organizasyonlarıyla sektörlere ve ülkemiz ticaretine önemli katkılar sağlamaktadır.

Web Sitesi

Uluslararası fuarcılığın ülkemizdeki öncü kuruluşu olan CNR Uluslararası Fuarcılık A.Ş. fuarların yanı sıra kongre, seminer ve özel etkinlikler için alan kiralama ve hizmetlerde faaliyet göstermektedir.

Web Sitesi

Forza Fuarcılık ve Organizasyon Hizmetleri A.Ş; yurtiçi fuarlar, şenlik ve festival organizasyonları düzenlemek amacıyla 2002 yılında kurulmuştur. Özellikle sektör fuarlarında uzmanlaşmayı hedefleyen kuruluşumuz çalışmalarını bu alanda yoğunlaştırmıştır.

Web Sitesi

Pegasus Güvenlik; müşteri kelimesini dağarcığından çıkarmış, yerine iş ortaklığını koymuştur. İş ortaklarını ise ailesi olarak görür. Bu ortaklığın, yani ailenin vazgeçilmez güven kaynağı Pegasus Güvenlik çalışanlarıdır. Sorumluluk, güven, görev prensibi gibi birçok değer çalışanlarımızın düsturu olmuş, kişisel eğitimleri bu yönde verilmiştir.

Pegasus Güvenlik olarak biz; 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun’unun verdiği yetkiler çerçevesinde, en son teknoloji ürünlerini kullanan profesyonel kadromuzla 7/24 güvenlik hizmetleri veriyoruz.

Web Sitesi

Biz, önceliğimiz olan Fuar Katılımcı ve Ziyaretçilerimiz için her konuda en yüksek kalitede hizmet sunmak, en üst düzeyde Fuar katılımcı ve ziyaretçilerimiz için memnuniyeti oluşturmak, güven ve dostluğu kazanmayı başarmak, kaliteli standartları ve etik değerler doğrultusunda hizmet anlayışımızdan ödün vermemek ve katılımcı ve ziyaretçilerimize fuar süresince güler yüzlü hizmet sunmaktır.

Web Sitesi

Standart Fuar Servisler A.Ş. bir CNREXPO HOLDİNG şirketi olup, 1996 yılında kaliteli ve efektif fuar dekorasyon ve kurulum hizmetleri vermek amacı ile kurulmuştur. Fuarlarınız için standart veya özel dekorasyonlu standları, ekstra malzeme ve hizmetleri, uygun bütçeyle ve doğru şekilde karşılamak ve zaman kaybını önlemek için katılımcılara CNREXPO fuar merkezinde hizmetlerine devam etmektedir.

Web Sitesi

1985 yılında faaliyete geçen CNR Holding Türkiye fuar sektöründe çığır açan icraatlerının devamında, iş turizmi alanındaki boşluğu görerek 2002 yılında Expo Turizmi kurmuş ve sayısı binleri geçen kurumsal müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Web Sitesi