Holding Şirketleri

CNR Holding Bünyesinde yer alan Tüm Şirketler

Ulusal ve uluslararası arenada büyük ses getiren fuarların organizatörü olan İstanbul Fuarcılık A.Ş. mobilya, ev dışı tüketim, ev tekstili, tekstil, otomotiv ve enerji gibi lokomotif sektörlerde binlerce katılımcı firmayı hedef pazarların alıcı gruplarıyla buluşturmaktadır.

Ayakkabı, ayakkabı yan sanayisi, deri ve denizcilik sektörleriyle ilgili ihtisas fuarlarının mimarı konumundaki Pozitif Fuarcılık A.Ş., ulusal ve uluslararası kulvarlarda yankı uyandıran organizasyonlarıyla sektörlere ve ülkemiz ticaretine önemli katkılar sağlamaktadır.

Pek çok alanda yenilikçi projeler üreten CNR Ekspo Fuarcılık A.Ş. sağlık, ulaşım ve doğal taş gibi sektörlerde fuar organizasyonları düzenlemekte, sektör ekonomilerine maksimum katkı sağlamayı temel hedef olarak görmektedir.

1993 yılında kurulan Forum Fuarcılık ve Geliştirme A.Ş., Türkiye’nin yapısal ve ekonomik dönüşüm içinde bulunduğu süreçteki gereksinimlerini doğru olarak saptayarak misyonunu oluşturdu.

Sanayi, ofis mobilyaları, perakendecilik, lojistik ve emlak sektörlerini de içeren çeşitli kulvarlarda ihtisas fuarları organize eden Sine Fuarcılık A.Ş. Türkiye ekonomisini doğrudan ilgilendiren sektörel fuarcılığın ülkemizdeki en önemli temsilcisidir.

Forza Fuarcılık ve Organizasyon Hizmetleri A.Ş; yurtiçi fuarlar, şenlik ve festival organizasyonları düzenlemek amacıyla 2002 yılında kurulmuştur. Özellikle sektör fuarlarında uzmanlaşmayı hedefleyen kuruluşumuz çalışmalarını bu alanda yoğunlaştırmıştır.

Biz, önceliğimiz olan Fuar Katılımcı ve Ziyaretçilerimiz için her konuda en yüksek kalitede hizmet sunmak, en üst düzeyde Fuar katılımcı ve ziyaretçilerimiz için memnuniyeti oluşturmak, güven ve dostluğu kazanmayı başarmak, kaliteli standartları ve etik değerler doğrultusunda hizmet anlayışımızdan ödün vermemek ve katılımcı ve ziyaretçilerimize fuar süresince güler yüzlü hizmet sunmaktır.

Web Sitesi

Standart Fuar Servisler A.Ş. bir CNREXPO HOLDİNG şirketi olup, 1996 yılında kaliteli ve efektif fuar dekorasyon ve kurulum hizmetleri vermek amacı ile kurulmuştur. Fuarlarınız için standart veya özel dekorasyonlu standları, ekstra malzeme ve hizmetleri, uygun bütçeyle ve doğru şekilde karşılamak ve zaman kaybını önlemek için katılımcılara CNREXPO fuar merkezinde hizmetlerine devam etmektedir.

1985 yılında faaliyete geçen CNR Holding Türkiye fuar sektöründe çığır açan icraatlerının devamında, iş turizmi alanındaki boşluğu görerek 2002 yılında Expo Turizmi kurmuş ve sayısı binleri geçen kurumsal müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Web Sitesi