Fuarcılık

CNR Holding Bünyesinde yer alan Fuarcılık Şirketleri

Ulusal ve uluslararası arenada büyük ses getiren fuarların organizatörü olan İstanbul Fuarcılık A.Ş. mobilya, ev dışı tüketim, ev tekstili, tekstil, otomotiv ve enerji gibi lokomotif sektörlerde binlerce katılımcı firmayı hedef pazarların alıcı gruplarıyla buluşturmaktadır.

Ayakkabı, ayakkabı yan sanayisi, deri ve denizcilik sektörleriyle ilgili ihtisas fuarlarının mimarı konumundaki Pozitif Fuarcılık A.Ş., ulusal ve uluslararası kulvarlarda yankı uyandıran organizasyonlarıyla sektörlere ve ülkemiz ticaretine önemli katkılar sağlamaktadır.

Pek çok alanda yenilikçi projeler üreten CNR Ekspo Fuarcılık A.Ş. sağlık, ulaşım ve doğal taş gibi sektörlerde fuar organizasyonları düzenlemekte, sektör ekonomilerine maksimum katkı sağlamayı temel hedef olarak görmektedir.

1993 yılında kurulan Forum Fuarcılık ve Geliştirme A.Ş., Türkiye’nin yapısal ve ekonomik dönüşüm içinde bulunduğu süreçteki gereksinimlerini doğru olarak saptayarak misyonunu oluşturdu.

Sanayi, ofis mobilyaları, perakendecilik, lojistik ve emlak sektörlerini de içeren çeşitli kulvarlarda ihtisas fuarları organize eden Sine Fuarcılık A.Ş. Türkiye ekonomisini doğrudan ilgilendiren sektörel fuarcılığın ülkemizdeki en önemli temsilcisidir.

Forza Fuarcılık ve Organizasyon Hizmetleri A.Ş; yurtiçi fuarlar, şenlik ve festival organizasyonları düzenlemek amacıyla 2002 yılında kurulmuştur. Özellikle sektör fuarlarında uzmanlaşmayı hedefleyen kuruluşumuz çalışmalarını bu alanda yoğunlaştırmıştır.