CNR Ekspo Fuarcılık A.Ş.

Pek çok alanda yenilikçi projeler geliştirerek sağlık, ulaşım ve doğal taş gibi sektörlerde fuar organizasyonları düzenlemektedir.

Pozitif Fuarcılık A.Ş.

Ayakkabı, ayakkabı yan sanayisi, deri ve denizcilik sektörleriyle ilgili ihtisas fuarlarının mimarıdır.

İstanbul Fuarcılık A.Ş.

Mobilya ev tekstili ve dekorasyon sektörlerinde ulusal ve uluslararası arenada ses getiren büyük fuarları organize etmektedir.

Sine Fuarcılık A.Ş.

Sektörel fuarcılığın ülkemizdeki en önemli temsilcisidir. Sanayi, ev dışı tüketim, ofis mobilyaları ve perakendecilik sektörlerinde ihtisas fuarları gerçekleştirmektedir.

CNR Uluslararası Fuarcılık A.Ş.

Uluslararası fuarcılığın Türkiye'deki öncü kuruluşudur. Kongre, seminer ve özel etkinlikler için alan kiralama ve hizmetlerde faaliyet göstermektedir.

Forum Fuarcılık ve Geliştirme A.Ş.

Forum Fuarcılık, uluslararası ticareti geliştirmek ve ihracata katkıda bulunmak amacıyla yurt dışında bir çok fuar organizasyonuna imza atmaktadır.

Forza Fuarcılık ve Organizasyon A.Ş.

Forza Fuarcılık, ulusal sektörel fuarlar düzenlemek amacıyla kurulmuştur. Ankara, Antalya, Mersin, Antakya, İzmir ve Gaziantep gibi şehirlerde fuarlar düzenlemektedir.

EXPO Tour A.Ş.

T.C. Turizm Bakanlığı'nın A Grubu Seyahat Acentesi Lisansına sahiptir. Katılımcı ve ziyaretçilere seyahat ve konaklama alanlarında hizmet vermektedir.

Stand Art Fuar Servisleri A.Ş.

Fuar organizasyonlarında gereken her türlü teknik donanım, özel dekorasyonlu stantlar, ekstra malzemeler ve diğer hizmetleri sağlamaktadır.

Design Studio

Fuar katılımcılarına modüler ve butik çözümler üretmektedir.